Aktuálně k podání

Přiznání k dani silniční

Provozujete motorové vozidlo nebo přívěs? Pokud to není auto s majákem nebo na vodík, LPG, CNG, elektřinu… jste povinen přiznat a zaplatit silniční daň. Formulář k přiznání je zde.

Přiznání k dani z nemovitých věcí

Koupili jste dům nebo byt? A nechce se Vám chodit s “papírem” na úřad a stát tam tu dlouhou frontu? Máme pro Vás jednodušší a rychlejší řešení! Využijte svou datovou schránku a pomocí našeho formuláře “Přiznání k dani z nemovitostí” můžete vše vyřešit jednoduše, pohodlně a z jednoho místa.

Omluvenka žákyně/žáka z Mateřské školky, Základní školy, Střední školy

Povinnost omluvit své dítě od 5 let věku, je nově vyžadována zákonem pod hrozbou sankce. Omluva zaslaná datovkou je nezpochybnitelná, rychlá a jednoduchá zároveň. Vyzkoušejte to!

Kontrolní hlášení DPH

Vztahuje se na Vás povinnost Kontrolního hlášení DPH? Tedy zde je formulář. Detaily k této nové povinnosti zjistíte v nápovědě.

Přiznání k dani z přidané hodnoty

Jste-li plátcem DPH, zde máte připravený formulář k vyplnění a podání.

Žádost o Přehled vykázané zdravotní péče

Zajímá vás, kolik si za vás u vaší zdravotní pojišťovny, nárokují vaši doktoři? Každý rok si můžete vyžádat celkový přehled výdajů, stačí otevřít formulář a prostřednictvím datové schránky zaslat vaší zdravotní pojišťovně. Odpověď dostanete zase do datovky.

Výpis bodového hodnocení řidiče

Kolik máte bodů? Jak jste na tom s oprávněním k řízení? Zdarma zde do Vaší datové schránky!

Výpis z Rejstříku trestů fyzické osoby

Potřebujete doložit svou bezúhonnost? Požádejte si o výpis z Rejstříku trestů, který obdržíte zdarma do své datové schránky!

Výpis z Rejstříku trestů právnických osob

Potřebujete prokázat, že Vaše firma nemá záznam v Rejstříku trestů právnických osob? Zde požádáte o takový výpis.