Oznámení úřadům

Podání do sbírky listin

Jste jednatelem právnické osoby? Pak máte povinnost vložit do Sbírky listin všechny dokumenty týkající se Vašeho podnikání např. Účetní uzávěrky, Výroční zprávy, Zakladatelské dokumenty, Rozvahy, atd. Díky našemu formuláři to můžete udělat kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím datovek. Jednoduše a rychle!

Podání podnětu podle správního řádu

Podnětem může být cokoliv, co potřebujete jako občan řešit, informovat se nebo si ověřit. Můžete takto podat jakoukoliv stížnost či oznámení. Neváhejte tento formulář využít kdykoliv, pokud si nejste jisti tím, kam daná věc patří. Odpověď Vám musí přijít do 30 dní.

Nedodání do datové schránky

Pokud se úředníci komunikaci přes vaší datovku stále vyhýbají, braňte se. Jde o Váš čas a peníze. Prostřednictvím PODEJTO můžete podat stížnost na špatný úřední postup.

Nepřijetí žádosti o zahájení správního řízení

Podali jste prostřednictvím Vaší datovky nějaký podnět k řízení a nedostali od úřadu adekvátní odpověď? Pak úřad porušil zákon a Vy se můžete domáhat nápravy. Prvním krokem je náš formulář o nesprávném postupu – využijte ho!

Problém na silnici

Díra na silnici, předtím tam nebyla. Upozorněte jednoduše mobilem. Svoji pneumatiku už nezachráníte, ale někomu jinému třeba ano. Raz, dva, tři.

Ohlášení přestupku

Když se lidé starají o to, co se děje kolem nich, očekávají, že jim to někdo vrátí. Ohlašte rozbité okno, i když není Vaše. Chráníte tím i svoje okno.

Znečištění životního prostředí

Černá skládka je hnus. Alespoň ji ohlašte, pokud jste jí už nemohli zabránit.