Finanční úřad a daně

Přiznání k dani z příjmu fyzických osob

Máte-li povinnost podat příslušnému správci daně přiznání k dani z příjmu fyzických osob, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře.

Přiznání k dani z příjmů fyzických osob pro poplatníky mající pouze příjmy ze závislé činnosti

Máte-li povinnost podat příslušnému správci daně přiznání k dani z příjmu fyzických osob pro poplatníky mající pouze příjmy ze závislé činnosti ze zdrojů na území České republiky (včetně daňových nerezidentů České republiky), můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře.

Přiznání k dani z příjmu právnických osob

Máte-li povinnost podat příslušnému správci daně přiznání k dani z příjmu právnických osob, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře.

Přiznání k dani z nemovitých věcí

Koupili jste dům nebo byt? A nechce se Vám chodit s “papírem” na úřad a stát tam tu dlouhou frontu? Máme pro Vás jednodušší a rychlejší řešení! Využijte svou datovou schránku a pomocí našeho formuláře “Přiznání k dani z nemovitostí” můžete vše vyřešit jednoduše, pohodlně a z jednoho místa.

Přiznání k dani silniční

Provozujete motorové vozidlo nebo přívěs? Pokud to není auto s majákem nebo na vodík, LPG, CNG, elektřinu… jste povinen přiznat a zaplatit silniční daň. Formulář k přiznání je zde.

Přiznání k dani z přidané hodnoty

Jste-li plátcem DPH, zde máte připravený formulář k vyplnění a podání.

Kontrolní hlášení DPH

Vztahuje se na Vás povinnost Kontrolního hlášení DPH? Tedy zde je formulář. Detaily k této nové povinnosti zjistíte v nápovědě.

Souhrnné hlášení k DPH (VIES)

Máte zákazníky v zemích Evropské unie? Potom je tady pro Vás formulář pro Souhrnné hlášení k DPH.

Výpis z evidence pro účely daně z přidané hodnoty podle § 92a zákona o DPH

Tento formulář se nevztahuje na doklady pořízené od ledna 2016, je součástí kontrolního hlášení.

Obecná písemnost pro finanční úřad

Potřebujete poslat Finanční správě nějakou písemnost a nenašli jste ten správný formulář? Využijte náš formulář “Obecná písemnost pro finanční úřad”, který Váš problém vyřeší a umožní odeslat písemnost dle zákona.